Bezoek Fort Pannerden

Donderdag 3 augustus staat een bezoek aan Fort Pannerden,officieel het Fort bij Pannerden,aldus een ingewijde gids.Het is de bedoeling dat de mensen die kunnen fietsen met de fiets gaan.Wij vertrekken rond 13.00 uur vanaf Zalencentrum Cafè de Dijjk. Om 14.00 worden wij verwacht in het fort om een drankje te nuttigen. Om ongeveer 14.30 uur start de rondleiding.In het weekend van 22/23 juli zal een deelnameformulier in uw brievenbus vallen.U kunt zich dan opgeven voor vrijdag 28 juli.Kosten van deze middag staat op het te ontvangen deelnameformulier vermeld. Een museumkaart is niet geldig bij het fort.Wij hopen op een grote opkomst.

sv Pannerden wit

Koophandel (KvK): 09194241
Bankrekeningnr: NL RBRB 0690622600
Betaalrekening: NL 84 RBRB 0691802424
Contact: info@svpannerden.nl

Lid worden

Lid worden van Seniorenvereniging Pannerden is mogelijk voor een bedrag van €20,00
Voor dit bedrag worden diverse activiteiten en evenementen georganiseerd. Onze vereniging bestaat uit leden en ereleden.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.