Op donderdag 16 november treedt het duo Een en Ander op in Zalencentrum "De Dijk".Het duo wordt gevormd door Erik Knoef en Anita Coldenhave.Erik is al meer dan 25 jaar cabaretier, waaronder als lid van 'Hoe? Zo !' en 'Plateau'. Ook Anita heeft al vele jaren ervaring als comèdienne en als muzikant bij diverse ensembles. Ze maken gebruik van diverse instrumenten zoals de gitaar, mondharmonica, klarinet, trompet en saxofoon. Het belooft weer een leuke middag te worden. Het bestuur verwacht een grote opkomst. Vooraf zal Theo Schopman ongeveer een kwartier vertellen welke mogelijkheden er zijn voor het verkrijgen van toeslagen: zorgtoeslag,energietoeslag, etc. 

sv Pannerden wit

Koophandel (KvK): 09194241
Bankrekeningnr: NL RBRB 0690622600
Betaalrekening: NL 84 RBRB 0691802424
Contact: info@svpannerden.nl

Lid worden

Lid worden van Seniorenvereniging Pannerden is mogelijk voor een bedrag van €20,00
Voor dit bedrag worden diverse activiteiten en evenementen georganiseerd. Onze vereniging bestaat uit leden en ereleden.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.