Op donderdag 8 februari organiseren wij een pubquiz met vragen over verschillende onderwerpen. De onderwerpen die aan de orde komen zijn o.a.: muziek,geschiedenis, sport,techniek en wetenschap,etc. Het belooft een leuke quiz te worden. Voor de groepen die plaats 1, 2 en 3 worden is een leuke prijs beschikbaar gesteld. Vooraf aan de quiz zal de voorzitter van de Dorpsraad Pannerden e.e.a. berichten over de onderwerpen waar zij zich mee bezig houden. Verder wordt aandacht gevraagd voor een te maken dorpsplan.

sv Pannerden wit

Koophandel (KvK): 09194241
Bankrekeningnr: NL RBRB 0690622600
Betaalrekening: NL 84 RBRB 0691802424
Contact: info@svpannerden.nl

Lid worden

Lid worden van Seniorenvereniging Pannerden is mogelijk voor een bedrag van €20,00
Voor dit bedrag worden diverse activiteiten en evenementen georganiseerd. Onze vereniging bestaat uit leden en ereleden.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.