Donderdag 7 maart kan de organisatie met opgeheven hoofd terug kijken op de geslaagde ontspanningsmiddag voor haar leden. Het verdient bijgeschreven te worden als een sfeervolle adembenemende belevenis deze soosmiddag. Leden rond de 80 die aanwezig waren hebben genoten. De organisatie prensenteerde haar programma vanaf 2 uur. Vanaf dit startpunt werd koffie met cake (de cake aangeboden door Coop Pannerden) gingen er in als verse broodjes voordat gestart werd met spellen. Het spellenprogramma bestond uit diverse kaartspellen, naast sjoelen, mens erger je niet enz. Het klapstuk geschiedenis uit eigen bevolking Pannerden vanaf 1950 tot 1970 filmmomenten om van te smullen,er waren momenten dat het muisstil was,vervolgens een vrolijke lach of och kijk daar heb je onze ma/pa of oma/opa,broertje of zusje. Tijdens het bezoek van de moeders met hun baby rond 1950 aan het consultatiebureau. Het Witte Gele Kruis aan de Haspelstraat. Dit consultatiebureau werd 21 mei 1949 geopend. De praktijk werd vanaf 1949 door dr.Vonk samen met Zuster Anita gezamelijk uitgevoerd, in later stadiun is ook Zuster Bergsma toegetreden. Verder werd bekeken het koningspaar Gert Olthof met koningin Annie Olthof, koningspaar Schutterij Claudius Civilis 1965. Spannend werd het hoge water van 1965, waar het water hoog over de waterkering( De Platen) haar weg baande richting Pannerdense Waard. Smaakmaker was hier de roeiboot vooral uit de kluiten gewassen jongelui bewoners van de Kijfwaard kende geen gevaren destijds. Bevrijdingsoptocht, veelal vertoon zandzakken 1970. Boerderijbrand Wilie Bouwman Bergse Hoofd totaal verwoest 1972. Opening Brandweerkazerne Nieuwstraat 1978. Bejaarden film gemaakt hoeveel kerkgangers er toen wel niet waren. Dit alles vertoond door historie verzamelaar Hugo van den Boogaard  

sv Pannerden wit

Koophandel (KvK): 09194241
Bankrekeningnr: NL RBRB 0690622600
Betaalrekening: NL 84 RBRB 0691802424
Contact: info@svpannerden.nl

Lid worden

Lid worden van Seniorenvereniging Pannerden is mogelijk voor een bedrag van €20,00
Voor dit bedrag worden diverse activiteiten en evenementen georganiseerd. Onze vereniging bestaat uit leden en ereleden.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.