Op 11 april 2024 Sfeervolle activiteit Senioren Vereniging in het Clubhuis Zalencentrum "De Dijk"Dorpsstraat 6 Pannerden aanvang 14.00 uur. Met deze interactieve muziekshow gepresenteerd door de Krasse Knarren uit Wageningen. Dit interactieve muziekprogramma voor ouderen start met een aantal liedjes o.a. Het kleine café aan de Haven, Als de Klok van Arnemuiden. Een stuk entertainment dat gewaardeerd zal worden door deze doelgroep. Tijdens het optreden in prachtige oude kostuums worden de bezoekers meegenomen naar de goeie ouwe tijd. Hierdoor wordt het gezellig door het zingen van Oud Hollandse liedjes of gespeeld met accordeonklanken. Tijdens de muziekale presentatie mogen er ook verzoekjes worden aangevraagd. Het bestuur

sv Pannerden wit

Koophandel (KvK): 09194241
Bankrekeningnr: NL RBRB 0690622600
Betaalrekening: NL 84 RBRB 0691802424
Contact: info@svpannerden.nl

Lid worden

Lid worden van Seniorenvereniging Pannerden is mogelijk voor een bedrag van €20,00
Voor dit bedrag worden diverse activiteiten en evenementen georganiseerd. Onze vereniging bestaat uit leden en ereleden.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.