Op woensdag 22 mei kwam er een mail binnen van EPM. In de mail vroeg de Hr. Arno Driessen om zaterdag 25 mei aanwezig te zijn bij de plantjesmarkt voor de uitreiking van een cheque.

Op 25 mei was een afvaardiging van de Seniorenvereniging aanwezig en nam de voorzitter na een korte toespraak van Arno Driessen de cheque in ontvangst. In Arno's toespraak gaf hij het belang aan om (kleine) verenigingen te steunen. Naast ons kregen nog 3 verenigingen een cheque uitgereikt. De voorzitter van de Seniorenvereniging benadrukte in zijn korte speech dat de plantjesmarkt zorgt voor verbinding van diverse partijen en dat wij ons gesteund voelen in onze doelstelling. Dit alles onder het genot van koffie en een koek.

sv Pannerden wit

Koophandel (KvK): 09194241
Bankrekeningnr: NL RBRB 0690622600
Betaalrekening: NL 84 RBRB 0691802424
Contact: info@svpannerden.nl

Lid worden

Lid worden van Seniorenvereniging Pannerden is mogelijk voor een bedrag van €20,00
Voor dit bedrag worden diverse activiteiten en evenementen georganiseerd. Onze vereniging bestaat uit leden en ereleden.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.